אודות

אהלן, שמי אוהד פרלמן, ואני שמח שבחרתם לבקר ולהיעזר באתר שלי lowerbackpain.

 

האתר הזה הוא סיפור ימי הילדות שלי, את ימי ילדותי העליזים לא אשכח לנצח, היו שם מלא חוויות משמחות ומרגשות, שעשו אותי מי שאני היום, אבל הייתה שם גם מורכבות אחת בולטת שריחפה מעל כל שאר החוויות, והיא זו שגרמה לי להרים את האתר הזה, כדי שלא יהיה עוד ילד שיחווה את הקושי שאני חוויתי, שמלווה אותי עד היום ממרום גילי [44].

 

גדלתי כבן יחיד לאם חד הורית, מסורה להפליא, היא הייתה מוכנה לקטוף עבורי את הירח לו רק הייתי חפץ בכך. היא סבלה נורא מכאבי גב תחתון. מידי תקופה זה היה תוקף אותה במלוא העוצמה, ואני זוכר את עצמי לראשונה בגיל 6 קם בבוקר ביום אחד בהיר ומבקש מאמא שלי שתביא לי משחק, אבל היא לא הצליחה לקום מהמטה מחמת הכאבים העזים שאחזו בגבה. בהעדר משפחה קרובה באזור מגורנו אני מוצא את עצמי בגיל 6 בבית, כשאין מי שילווה אותי לבית הספר, יכין לי ארוחה, או ישחק איתי. קרה בדיוק ההפך, כבר בגיל 6 מצאתי את עצמי סועד את אמא שלי. מביא לה אוכל למיטה, מביא לה משככי כאבים עם כוס מים וכו'.

התסריט חזר על עצמו מידי תקופה, לאורך כל שנות ילדותי, וזה היה לי נורא קשה כילד. אז, טרום תקופת האינטרנט לא היה את כל הידע המונגש לנו היום על כאבי גב תחתון, ורק אחרי שנות סבל רבות אימי הצליחה לקבל טיפול יעיל שהוציא אותה ממעגל הכאב אחת ולתמיד. אבל פצע הילדות שלי טרם הגליד, והחלטתי לקום ולעשות מעשה.

זו היא בדיוק הסיבה למה הקמתי את האתר הזה. שמתי לעצמי למטרה לנקז למקום אחד את כל הידע הקיים בשיטות הטיפול השונות בכאבי גב תחתון. לא יהיה עוד מישהו שיסבול, ולא יהיה לו את כל הידע המקיף את תחום כאבי גב התחתון.

חרשתי את הנושא חזור וחרוש. לא השארתי אבן אחת במקומה. דיברתי עם מומחים גדולים משלל שיטות הטיפול האפשריות המציעות עזרה לכאבי גב תחתון. לאחר 3 שנים בקירוב, הגעתי לתוצאה הרצויה. והנה בפניכם באתר lowerbackpain מאגר ענק של מידע, על כל סוגי כאבי הגב התחתון, דרכי מניעה, שיטות הבחנה, אופציות טיפול, ומלא טיפים ועצות.

עכשיו כשאני סוגר מעגל, אולי הפצע שלי יתחיל אט אט להגליד.

תרגישו טוב.

נעבור לפרטי!
לחיצה משנה מציאות
אהלן שמי אוהד 👋
אני מבין שכאבי הגב מעיקים עליך
אשמח שתפרט לי מעט על ההתמודדות שלך, ומכאן כבר נצעד יד ביד כל הדרך לטיפול המושלם בעבורך.